Jak zagospodarować małą łazienkę?

DORADZAMY » Jak zagospodarować małą łazienkę?

Jeżeli macie Państwo problem z zagospodarowaniem małej łazienki to trafili Państwo idealnie. W swojej ofercie posiadamy kabiny, miski WC, umywalki oraz inna armaturę łazienkową doskonale nadające się do małych łazienek ze względu na swoje niewielkie wymiary, zachowując przy tym jednocześnie swoją funkcjonalność.

Zacznijmy od kabiny prysznicowej...

Idealną kabiną pasującą do niewielkich łazienek jest SKŁADANA kabina prysznicowa, w której możliwość złożenia drzwi do wewnątrz kabiny pozwala na uzyskanie wolnej przestrzeni w łazience. 


W swojej ofercie posiadamy kabiny prysznicowe w wymiarach 80x80, 90x90 oraz 100x100 cm.

http://lazienkiprima.pl/?343,kabina-prysznicowa-skladana-80x80

http://lazienkiprima.pl/?344,kabina-prysznicowa-skladana-90x90

http://lazienkiprima.pl/?637,kabina-prysznicowa-skladana-100x100Kolejnym elementem niezbędnym w każdej łazience jest miska WC. Skoro mamy niewielką przestrzeń również ten element wyposażenia łazienki musi być niewielkich rozmiarów. 

Miska WC spełniające to kryterium to WC ASO.

http://lazienkiprima.pl/?440,misa-wc-aso-deska

 Miska oprócz niewielkich rozmiarów charakteryzuje się ładnym, estetycznym wyglądem oraz nowoczesną „kubiczną” formą pasująca do większości aranżacji łazienek.  

Proponujemy również odpowiedni stelaż podtynkowy do zamocowania misy WC.

Markowy, europejski produkt z najmniejszą głębokością zabudowy SUPER SLIM, jego grubość to zaledwie 8 cm. /standardowe stelaże są głębokie na 12-18 cm./

Wykorzystując ten produkt oszczędzamy kolejne cenne centymetry w naszej łazience. 

http://lazienkiprima.pl/?730,stelaz-alcaplast-a1101-super-slim